Delivery Information

Informacje o dostawie
Zwykle wszystkie zamówienia są przetwarzane i wysyłane w ciągu 10 dni roboczych.
Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. Po zrealizowaniu zamówienia prześlemy numer śledzenia pocztą elektroniczną i podamy adresy zapytania.
Czy możesz wysłać do mojego kraju?
możemy wysłać do twojego kraju. Możemy wysłać próbki pojedynczych przedmiotów lub duże zamówienia do ponad 100 krajów.
Kiedy otrzymam moje zamówienie?
Ta metoda wysyłki jest najszybsza dostępna. Czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni do wszystkich głównych miejsc docelowych. Koszty przesyłki różnią się w zależności od przedmiotu, ale wszystkie zamówienia, które wykorzystują przesyłkę przyspieszoną, otrzymują 36% zniżki na koszty wysyłki. Posiadamy również opcje Przyspieszone dostępne dla większości produktów, co oznacza, że ​​zamówienie dotrze na miejsce w ciągu 3 lub 4 dni roboczych po opuszczeniu magazynu.
Łatwe zwroty 60-dniowe
Dążymy do całkowitej satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś całkowicie zadowolony z zakupu, możesz uzyskać pełny zwrot ceny produktu i związanego z nim podatku w ciągu 60 dni roboczych od otrzymania rzeczy. Aby otrzymać kredyt na wymianę lub kredyt na koncie rozliczeniowym, należy pamiętać, że wszystkie zwroty i wymiany muszą być w nowym, nieużywanym lub nienoszonym stanie z oryginalnymi tagami i naklejkami. Produkty uznane za zużyte, zużyte, zabrudzone lub brakujące zostaną zwrócone nabywcy na ich koszt i nie zostaną zwrócone. Stroje kąpielowe dla kobiet kwalifikują się do zwrotu tylko wtedy, gdy wkładka higieniczna jest umieszczona. Bielizna, spersonalizowane i spersonalizowane produkty nie podlegają zwrotowi. Ponieważ utracone przesyłki zwrotne są obowiązkiem klienta, pamiętaj, aby uzyskać numer przesyłki od kuriera przesyłki zwrotnej. Wszystkie transakcje są zabezpieczone. Witryna Sunglasses jest wyposażona w system szyfrowania SSL, który chroni dane osobowe i płatnicze. Nie sprzedajemy ani nie wysyłamy żadnych przedmiotów zamówionych za pośrednictwem Witryny bezpośrednio do osób, które są w wieku poniżej 18 lat. Nie będziemy zbierać danych osobowych (np. Imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail), a także w niniejszym dokumencie jako "dane osobowe" o tobie, chyba że podasz je dobrowolnie.