Karta Biedronka- co daje i czy warto ją założyć?

Biedronka, podobnie, jak wiele marketów, oferuje swoim klientom założenie karty – w tym przypadku Moja Biedronka. Jest to rodzaj karty lojalnościowej, którą można wyrobić od ręki w będąc w jednym ze sklepów i uzupełniając specjalny formularz swoimi danymi. Na karcie tej nie odkładają się co prawda punkty lojalnościowe, które można później zamienić na jakieś nagrody rzeczowe, jednak jej używanie wiąże się z licznymi korzyściami dla posiadacza.

Korzyści posiadania karty Biedronka

Karta Biedronka jest formą docenienia swoich stałych klientów, ale też zachęcenia ich do regularnych zakupów. Korzyści z niej płynące to:

  • Rabaty na wybrane produkty – jest tak, że w danym okresie czasu (czasami jednym dniu, a często kilku dniach) organizowana jest promocja cenowa na wybrane produkty, zarówno spożywcze, jak i przemysłowe, a także kosmetyki, ubrania itd. Często też klienci doceniani są za zakup kilku produktów jednego rodzaju, ponieważ pojawiają się rabaty na tzw. wielosztuki, np. przy zakupie 3 jednakowych maseł ich cena jednostkowa jest dużo niższa niż przy zakupie jednego. Informacje o takich ofertach znaleźć można zarówno w gazetce reklamowej, stronie internetowej, jak na billboardach i półkach sklepowych.
  • Różnego rodzaju akcje lojalnościowe, w których otrzymuje się voucher do wykorzystania na kolejne zakupy – przykładowo za dokonanie zakupów w jakimś dniu na określoną kwotę otrzymuje się voucher np. na 15 zł rabatu, który zmniejsza kwotę do zapłaty za zakupy następnym razem, oczywiście po okazaniu karty Biedronka.
  • Możliwość brania udziału w akcjach specjalnych typu zbieranie naklejek do albumu, które można później zamienić na zabawkę – pluszaka dla dziecka. Przykładem takiej akcji był „Gang Fajniaków” oraz jego wcześniejsze edycje: „Gang Słodziaków” oraz „Gang Świeżaków”. Maskotkę taką po uzbieraniu konkretnej liczby naklejek otrzymuje się za darmo, ponieważ punkty – naklejki zbiera się mimowolnie, podczas robienia codziennych zakupów. Programy te dostępne są tylko dla posiadaczy karty Biedronka, w przeciwnym razie przy chęci nabycia takiej maskotki, trzeba za nią zapłacić. Dodatkowym atutem posiadania karty Biedronka jest to, że w przypadku chwilowego braku w sklepie naklejek promocyjnych, punkty zapisują się na naszej karcie i są możliwe do odebrania w terminie późniejszym.

W jaki sposób można korzystać z atutów karty Biedronka?

Przede wszystkim konieczna jest rejestracja konta w programie Moja Biedronka, gdzie podajemy nasze dane – dzięki temu karta jest przypisana nam indywidualnie. Konieczne jest każdorazowe okazanie jest kasjerowi w celu zeskanowania przed dokonaniem płatności za zakupy. Kartę Biedronka można również zeskanować samodzielnie w kasie samoobsługowej. W obu przypadkach rabaty naliczają się automatycznie.

Co w przypadku, gdy nie mamy karty przy sobie podczas zakupów?

Podczas wyrabiania karty Biedronka otrzymujemy nie tylko pełnowymiarową plastikową kartę Biedronka, ale i jej dwa miniaturowe odpowiedniki. Wszystkie trzy dotyczą jednego konta. Dzięki temu możemy podarować pozostałe innym członkom rodziny i nawet, gdy my zostawimy swoją w domu, jest duże prawdopodobieństwo, że mąż/żona/dziecko będący z nami podczas zakupów posiada swój egzemplarz.

Jeżeli jednak tak nie jest, wystarczy, że podyktujemy kasjerowi nasz numer telefonu podawany podczas rejestracji karty i z rabatu możemy skorzystać.

Karta sieci Biedronka jest nieodzownym elementem zakupów w tym sklepie. Dzięki niej możemy skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert cenowych. Jeżeli i tak na co dzień jesteśmy klientami sklepu Biedronka, to dzięki karcie automatycznie oszczędzamy środki wydawane na zakupy.

Poprzedni artykułJak pozbyć się kreta? Ogród bez kretowisk
Następny artykułJak odnowić stare meble- kilka praktycznych porad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj